Sklep Kramu z tradycjami

Od początku działalności firmy prowadzę sprzedaż moich wyrobów poprzez witryny Artillo i Dawanda. Po czterech latach, na początku 2015 r. zdecydowałam się sprzedawać bezpośrednio z mojej strony internetowej. Powstał wtedy skromny sklepik-galeria. Klient aby kupić coś u mnie, musiał do mnie wysłać wiadomość. Brakowało tam też możliwości wyczerpującego opisu towaru. Chociaż taki sposób sprzedaży nie jest wygodny dla Klienta, udało mi się zdobyć dość szerokie grono kupujących – za co wytrwałym i cierpliwym Klientom bardzo dziękuję:)

Pod koniec tego roku podjęłam decyzję o otwarciu prostego, ale profesjonalnego sklepu internetowego, zapewniającego Klientom wygodę zakupu bezpośrednio z witryny, bez konieczności kontaktowania się ze mną. Wprowadzam też możliwość płatności elektronicznych. Jutro, tj. 1 stycznia 2018 r. sklep ten zastąpi sklepik-galerię na mojej stronie internetowej.

W związku z tym, że wiele produktów szyję na indywidualne zamówienie, nie stracę bezpośredniego kontaktu z Klientami. Taki kontakt bardzo sobie cenię. Stwarza on możliwość nie tylko poznania bardzo sympatycznych osób, ale także poznania ich potrzeb, służenia radą, zaproponowania rozwiązań.

W sklepie, oprócz stron z produktami Kramu z tradycjami, Klienci będą mogli odwiedzić stronę z informacją o mnie, obejrzeć w galeriach sklepu moje realizacje a także napisać komentarz. Z góry przepraszam osoby, które nie mają konta na Facebooku – system komentarzy dostępny jest tylko dla tych, którzy mają tam konto. Wymyśliłam też sobie, że pomocna dla Klientów będzie strona zatytułowana „Przydatne informacje” – są tam podpowiedzi jak wymierzyć zazdrostki, firanki i zasłony oraz rady dotyczące konserwacji wyrobów bawełnianych i lnianych. Mam też w planie zamieszczenie w sklepie krótkiego filmu o tym, jak wygląda moja praca w Kramie z tradycjami.

Żegnając 2017 rok, żegnam się z moim sklepikiem-galerią. Nie ukrywam, że lubiłam tam zaglądać, dodawać kolejne produkty. Ale jego czas dobiegł końca. Tak więc z początkiem nowego 2018 roku zapraszam do profesjonalnego, i mam nadzieję, równie klimatycznego sklepu Kramu z tradycjami. Życzę wszystkim moim Klientom, przyszłym Klientom i po cichutku też sobie, żeby wizyty w nowym sklepie Kramu z tradycjami kończyły się zakupami produktów, które będą wpisywać się w klimat Państwa mieszkań i domów, będą je zdobić i sprawiać radość.

Życzę też wszystkim aby nadchodzący rok był czasem dobrych decyzji i spokoju.

This entry was posted in Hmmm co by tu...?. Bookmark the permalink.
Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *