Trochę lawendowo, trochę ludowo… a przede wszystkim kolorowo!!!

Dwa lata temu powstał bardzo ładny haft lawendy. Uszyłam z nim wtedy zazdrostki oraz jaśki, które miały być zwiastunem kompletu pościeli „Lawendowe marzenia”. Dwa miesiące później uszyłam z haftem lawendowym pościel na prezent ślubny – prócz haftów lawendy na pościeli były wyhaftowane imiona młodych. Pościel wyglądała tak:

Minęły dwa lata, zanim powstała pościel „Lawendowe marzenia”, którą wystawiłam do sprzedaży w sklepach Kramu z tradycjami. Jak zwykle długo to trwało, ale najważniejsze, że jest uszyta, są też już zdjęcia pościeli:

Kolejny projekt, do którego bardzo długo się przymierzałam, to fartuch i krawat z haftami kujawskimi:

A tak w fartuchu i krawacie prezentuje się Iwonka 🙂

W ostatnim czasie powstała też masa nowych zazdrostek. Jak się okazuje, łatwiej jest mi uszyć kilka nowych wzorów zazdrostek niż jeden wzór pościeli. A szkoda, mam jeszcze dwa nowe wzory pościeli w planach, zobaczymy kiedy je uszyję 🙂

Nowe zazdrostki uszyłam głównie z lnu:

Ale powstała też bawełniana, bardzo delikatna:

A co najważniejsze, powoli wracam do fotografowania 🙂 Pokazywałam już zdjęcia psów, które im zrobiłam, a niedawno znowu przymierzyłam się do kolejnej psiej sesji, ale tym razem psi zupełnie nie chciały współpracować… Gacek chwilę posiedział i poszedł sobie, a Bartek w ogóle nie wyszedł z domu jak mnie zobaczył z aparatem fotograficznym w rękach.

No to postanowiłam sfotografować bukiet. Ten mi chociaż nie ucieknie 🙂

Akurat ze zdjęć w tym miejscu nie byłam zadowolona, bukiet ładniej zaprezentował się na ławie koło huśtawki:

Kocham lato za jego piękne kolory 🙂 Mieszkamy wśród sosen, więc na naszej posesji króluje zieleń i brąz, ale dzięki pięknym letnim miesiącom możemy cieszyć się też inną kolorystyką w Chacie z wsią.

This entry was posted in Hmmm co by tu...?. Bookmark the permalink.
Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *