Trochę lawendowo, trochę ludowo… a przede wszystkim kolorowo!!!

Dwa lata temu powstał bardzo ładny haft lawendy. Uszyłam z nim wtedy zazdrostki oraz jaśki, które miały być zwiastunem kompletu pościeli „Lawendowe marzenia”. Dwa miesiące później uszyłam z haftem lawendowym pościel na prezent ślubny – prócz haftów lawendy na pościeli były wyhaftowane imiona młodych. Pościel wyglądała tak:

Minęły dwa lata, zanim powstała pościel „Lawendowe marzenia”, którą wystawiłam do sprzedaży w sklepach Kramu z tradycjami. Jak zwykle długo to trwało, ale najważniejsze, że jest uszyta, są też już zdjęcia pościeli:

Kolejny projekt, do którego bardzo długo się przymierzałam, to fartuch i krawat z haftami kujawskimi:

A tak w fartuchu i krawacie prezentuje się Iwonka 🙂

W ostatnim czasie powstała też masa nowych zazdrostek. Jak się okazuje, łatwiej jest mi uszyć kilka nowych wzorów zazdrostek niż jeden wzór pościeli. A szkoda, mam jeszcze dwa nowe wzory pościeli w planach, zobaczymy kiedy je uszyję 🙂

Nowe zazdrostki uszyłam głównie z lnu:

Ale powstała też bawełniana, bardzo delikatna:

A co najważniejsze, powoli wracam do fotografowania 🙂 Pokazywałam już zdjęcia psów, które im zrobiłam, a niedawno znowu przymierzyłam się do kolejnej psiej sesji, ale tym razem psi zupełnie nie chciały współpracować… Gacek chwilę posiedział i poszedł sobie, a Bartek w ogóle nie wyszedł z domu jak mnie zobaczył z aparatem fotograficznym w rękach.

No to postanowiłam sfotografować bukiet. Ten mi chociaż nie ucieknie 🙂

Akurat ze zdjęć w tym miejscu nie byłam zadowolona, bukiet ładniej zaprezentował się na ławie koło huśtawki:

Kocham lato za jego piękne kolory 🙂 Mieszkamy wśród sosen, więc na naszej posesji króluje zieleń i brąz, ale dzięki pięknym letnim miesiącom możemy cieszyć się też inną kolorystyką w Chacie z wsią.

This entry was posted in Hmmm co by tu...?. Bookmark the permalink.
Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *