Dzisiaj trochę nieskromności;)

Od jakiegoś czasu współpracuję ze Sklepem Ludowym. Bardzo mi się podoba ta współpraca. Ja co prawda ludowa nie jestem, to co robię, też nie. Ale ponieważ wzory czerpię z tradycji, zaproponowano mi współpracę, która dosyć owocnie się rozwija:)

W sierpniu szyłam dla Sklepu Ludowego jaśki z mojej serii „Baśniowe sny”. Wiedziałam, że powędrują za granicę, ale nie wiedziałam dokąd. Jakiś czas temu polubiłam profil Sklepu Ludowego na FB (https://www.facebook.com/sklep.polskadrewniana.7?fref=ts). Przeglądając zamieszczone tam zdjęcia, natrafiłam na to właśnie:

pensylwania

A nad zdjęciem był opis:

„Paczka spakowana, za chwilę wyjeżdża na pocztę, a stamtąd leci do… Pensylwanii! Mam nadzieję, nasze sztuka ludowa dostarczy naszemu Klientowi sporo wrażeń artystycznych”.

Ja też mam taką nadzieję!!!

A w czwartek byłam w Galerii Rynek w Warce. Tam też wstawiam moje prace. Panie pokazały mi jedno ze zdjęć w najnowszym numerze czasopisma „Twój styl” w artykule pod tytułem „Tradycja ma się dobrze”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Przez chwilę patrzyłam na nie zdziwiona, bo serweta sfotografowana na stole wydała mi się znajoma. Tylko, że ja nie szyję serwet… To jest to zdjęcie:

Twój Styl

Jak zwał to co leży na stole, tak zwał. Najważniejsze jest to, że miło zobaczyć własną pracę w „Twoim Stylu”:)

This entry was posted in Hmmm co by tu...?. Bookmark the permalink.
Loading Facebook Comments ...

3 Responses to Dzisiaj trochę nieskromności;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *