Polne kwiaty są piękne. Uwielbiam wiosnę i lato za barwne, ukwiecone łąki i pola. Ale lubię też przynieść trochę tych łąk do domu. Dzisiaj też tak zrobiłam:)
I tak sobie myślę, że piękny byłby też taki haftowany bukiet…
Polne kwiaty są piękne. Uwielbiam wiosnę i lato za barwne, ukwiecone łąki i pola. Ale lubię też przynieść trochę tych łąk do domu. Dzisiaj też tak zrobiłam:)
I tak sobie myślę, że piękny byłby też taki haftowany bukiet…