Polne kwiaty

 

Polne kwiaty są piękne. Uwielbiam wiosnę i lato za barwne, ukwiecone łąki i pola. Ale lubię też przynieść trochę tych łąk do domu. Dzisiaj też tak zrobiłam:)

I tak sobie myślę, że piękny byłby też taki haftowany bukiet…

This entry was posted in Hmmm co by tu...?. Bookmark the permalink.
Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *