Pościel do Ćwirlandii

Grudzień minął szybko, zapracowany, zapędzony przed Świętami. Teraz odpoczywa, by znowu dać popalić za rok. W tym czasie powstawały głównie rzeczy już znane, dostępne w sklepach Kramu z tradycjami, więc nie było się czym chwalić.

Na początku stycznia uszyłam pościel dla Chaty nad Wisłokiem do ich pięknego pokoiku nazwanego Ćwirlandią. Zdjęcia haftów zrobionych na podstawie rysunków Eweliny z Ewelinaart pokazywałam tutaj. A teraz już mogę pokazać pościel, bo przedwczoraj dotarła do właścicieli:) Zdjęcia są robione u nas w Chacie za Wsią. Mam nadzieję, że Chata nad Wisłokiem pochwali się tą pościelą powleczoną na łóżkach w Ćwirlandii:)

Ćwirlandia01blog Ćwirlandia02blog

A gościom nocującym w Ćwirlandii życzę rozćwierkanych snów!!!

Bardzo się cieszę, że Chata nad Wisłokiem wymarzyła sobie pościel z ptaszkami do Ćwirlandii. To „wyzwanie” pokazało, że w Kramie z tradycjami mogą powstawać wzory pościeli (i nie tylko pościeli) niepowtarzalne, wyjątkowe, na życzenie klienta. Ta pościel taka właśnie jest -TYLKO dla Chaty nad Wisłokiem:) Mam nadzieję, że jeszcze nieraz uda mi się przygotować coś niepowtarzalnego dla wyjątkowych osób:)

This entry was posted in Hmmm co by tu...?. Bookmark the permalink.
Loading Facebook Comments ...

4 Responses to Pościel do Ćwirlandii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *