Category Archives: Hmmm co by tu…?

Gallery

Nareszcie wiosna!!!

This gallery contains 9 photos.

Nareszcie!!! Jest słonecznie, ciepło i czuje się wiosnę w powietrzu. Już nie mogłam się jej doczekać. A od wczoraj wiem, że jest!!! Posiedziałyśmy wczoraj z koleżanką przez pół godziny przed domem na ławeczce dla dziada i baby. To był cudny … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 1 Comment
Gallery

Wymianka „Zimowa poducha”

This gallery contains 2 photos.

Po raz drugi wzięłam udział w wymiance na moim ulubionym forum „Szyjemy po godzinach”. Temat był jak dla mnie wymyślony – poduszka zimowa. Po pierwsze dlatego, że poduszki to jest to co bardzo lubię szyć. Po drugie – zima najczęściej … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 3 komentarze
Gallery

Nowe wzory

This gallery contains 5 photos.

Maciej ostatnio dużo czasu spędza przy opracowywaniu haftów. Cieszy mnie to niezmiernie, bo już od dawna chciałam szyć pościel, obrusy, serwety, zasłony z haftami wzorowanymi na naszych ludowych haftach. Tak więc podjęliśmy wyzwanie:) Szukamy wzorów, na podstawie których można taki … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 1 Comment
Gallery

„Jest taki dom…” cd., cd.

This gallery contains 2 photos.

Często niestety łapię się na tym, że brakuje mi czasu dla domu. Myślę sobie wtedy, że nie było tak źle, gdy pracowałam na etacie. 8 godzin w biurze, a potem czas do zagospodarowania poza pracą… Teraz ciągle jestem w pracy. … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 1 Comment
Gallery

Idą święta…

This gallery contains 5 photos.

Dawno mnie na moim blogu nie było. Powód? Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Czyli więcej pracy, bo pojawiło się trochę świąteczno-upominkowych zamówień. Wielką przyjemność sprawiło mi uszycie 4 kompletów pościeli na prezenty dla znajomych naszych znajomych mieszkających w Australii. Ponieważ … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 4 komentarze
Gallery

Prezenty urodzinowe

This gallery contains 2 photos.

Moja córka miała niedawno urodziny. Spodobały się jej koszyczki z naturalnego lnu i surówki, jakie uszyłam dla mojej siostry. Ale w trakcie rozmowy o tym, że chciałaby takie koszyczki, córka wymyśliła coś innego, co bardziej by się jej przydało. Coś … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 4 komentarze
Gallery

„Jest taki dom…” cd.

This gallery contains 2 photos.

Kuchnia to serce domu. To tu, gdy ktoś do nas wpada na pogaduchy, najprzyjemniej się siedzi przy herbacie, kawie, cieście… Nasza kuchnia musi być przytulna. Zresztą w drewnianym domu, gdzie króluje miodowy kolor ścian, nie może być nieprzytulnie. Kiedy prawie … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 6 komentarzy
Gallery

Forumowa wymianka – jesienna

This gallery contains 3 photos.

Jakiś czas temu obiecałam, że pokażę to, co otrzymałam w wymiance jesiennej na forum Szyjemy po godzinach. Mnie wylosowała Edyta. Mam nadzieję, że nie dostała wtedy zawału. A jeszcze jej dołożyłam, pisząc co lubię na wątku o preferencjach… W wątku … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 4 komentarze
Gallery

Zima???

This gallery contains 10 photos.

Gdyby ktoś mnie zapytał, czy lubię zimę i czy na nią czekam, nie potrafiłabym na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć. Kiedy mieszkałam w Warszawie, zima podobała mi się tylko wtedy, gdy spadł śnieg. Jak był puszysty i biały:) Ale w Warszawie … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 3 komentarze
Gallery

Dzisiaj trochę nieskromności;)

This gallery contains 3 photos.

Od jakiegoś czasu współpracuję ze Sklepem Ludowym. Bardzo mi się podoba ta współpraca. Ja co prawda ludowa nie jestem, to co robię, też nie. Ale ponieważ wzory czerpię z tradycji, zaproponowano mi współpracę, która dosyć owocnie się rozwija:) W sierpniu … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 3 komentarze