Category Archives: Hmmm co by tu…?

Gallery

Zrobiło się poduszkowo:)

This gallery contains 5 photos.

Już kiedyś wspominałam, że dołączyłam do bardzo fajnej społeczności – forum Szyjemy po godzinach. Jest to forum pasjonatek i pasjonatów rękodzieła, przede wszystkim szytego. Banerek forum znajduje się na moim blogu. Trochę trwało, zanim oswoiłam się ze specyfiką forum, nigdy … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 4 komentarze
Gallery

Czyżby powrót lata?

This gallery contains 5 photos.

Piękne lato mamy tej jesieni. Jakoś przez te wszystkie minione miesiące letnie nie udało mi się pojechać na wycieczkę rowerową. Wczoraj miałam ochotę na spacer niedaleko, ale w przepiękne miejsce. W stronę Krzemienia leśnymi drogami. Maciej zaproponował, żebyśmy pojechali na … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 3 komentarze
Gallery

Potrzeba chwili:)

This gallery contains 3 photos.

Grzyby się nie kończą… Ja już tylko robię wypady na gąski, ale moja mama nie odpuszcza podgrzybkom i ciągle przynosi je do domu. Już od dłuższego czasu nie mam miejsca w zamrażarce na kolejne pudełeczka z grzybkami, nie wszystkie nadają … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 2 komentarze
Gallery

Co porabiam w mojej nowo urządzonej pracowni:)

This gallery contains 9 photos.

Chyba tęsknię za wiosną, bo mi w głowie tylko kwiatki. Taki ciąg do nich złapałam, że nic tylko wycinam… A ponieważ jednego wzoru kwiatków było mi mało, w mojej bogatej kolekcji haftów znalazłam kolejny… Podłoga w pracowni cała usypana białymi … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 2 komentarze
Gallery

Moja pracownia cd., cd…

This gallery contains 3 photos.

Wczoraj wieczorem Maciej zrobił kolejne zdjęcie, tym razem z bliska, firaneczki, jaką wyhaftowałam do pracowni. Chcę ją pokazać, bo wydaje mi się bardzo wdzięczna:) A oto ona: No i przyznam się w końcu, jak nazwaliśmy pracownię. Ale od razu zaznaczam, … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 5 komentarzy
Gallery

Moja pracownia cd.:)

This gallery contains 4 photos.

Dzięki przemeblowaniu, szyje mi się w pracowni bardzo wygodnie. Zrobiło się tutaj też dużo przyjemniej dzięki porządkom. Ale ciągle czegoś brakuje:) Większość czasu spędzam teraz siedząc na wprost okna. Do tej pory nie przeszkadzało mi, że okno było bez zasłon. … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 3 komentarze
Gallery

Co mi się jeszcze zdarzyło uszyć?

This gallery contains 5 photos.

Na kursie krawieckim uczyłam się podstaw kroju i szycia ubrań. Nie na wiele mi się to przydało, bo szycie ubrań nie stało się moją pasją. Ale była jakiś czas temu okazja, na którą postanowiłam uszyć ubrania, bo wiedziałam, że będzie … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 3 komentarze
Gallery

Moja pracownia:)

This gallery contains 8 photos.

Dzisiaj pracownia została ostatecznie urządzona i uporządkowana:) Od jutra wracam do pracy. Ciągle nie mogę się nadziwić, jak to możliwe, że nagle pokoik o powierzchni 7m2, ze skośnym dachem, stał się taki przestrzenny. Zamiast wąskiego, długiego na prawie 3 m … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 6 komentarzy
Gallery

Co słychać w Kramie z tradycjami?

This gallery contains 6 photos.

Szycie opanowało mnie (żeby nie użyć słowa – opętało…) do tego stopnia, że nie wyobrażałam sobie do niedawna bycia w domu i nie szycia. Ciągle miałam wrażenie, że marnuję czas, jak robię coś innego. Kompletna bzdura… Ale całe dnie spędzałam … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 4 komentarze
Gallery

Co tam w lesie słychać:)

This gallery contains 1 photos.

Tak jak wczoraj napisałam, ciągnęło mnie do lasu, ciągnęło i zaciągnęło… Dzisiaj od rana leje deszcz. Nawet psa nie chciała spacerować. Co prawda dzisiejszy spacer nie jawił jej się zbyt ciekawie, bo nie szłyśmy nad rzekę (zakropiłam zwierzątko wczoraj na … Continue reading

Posted in Hmmm co by tu...? | 6 komentarzy